Poprvé na trhu sprej, který obsahuje 12 těch nejúčinnějších aktivních látek pro dosažení maximální sexuality

Doporučeno

Nikoli pro ty, kteří nemůžou, ale pro muže (i ženy), kteří chtějí ještě více! A ……… dokonce mnohem více!!!

100% přírodní řešení jak zamezit sexuálnímu selhání a uspokojit svého partnera

Pokud chcete svůj problém s erekcí vyřešit rychle a zcela přírodním a bezrizikovým způsobem, pak je Maxrex určen právě pro vás.

Tisíce lidí na celém světě již tento zázračný sprej s úspěchem otestovaly.

V Evropě je Maxrex považován v současnosti za naprosto spolehlivý prostředek. Pro dosažení pevné a trvalé erekce již nemusíte čekat hodiny. Stačí sprej nastříkat na penis a ten okamžitě ztvrdne, i když jste neměli dostatečnou erekci třeba už celé roky.

Okamžitá erekce

Většina produktů, které mají zvýšit erekci, není účinná a to nemluvíme o všech těch pilulkách, které mohou mít i neblahý vliv na zdraví. Je pravda, že existují určité postupy, ale při nich musíte počkat téměř hodinu, než ucítíte nějaký účinek a dosáhnete dobré a tvrdé erekce. Pojďme si to ujasnit: Každý muž si přeje mít okamžitou a trvalou erekci, když to právě chce, a stejně tak i být schopen mít další pohlavní styk brzy po proběhlé ejakulaci


Ženšen

Ženšen zlepšuje rovněž krevní oběh v mužských orgánech a usnadňuje erekci. Ženšen bojuje proti únavě mužů, a tedy proti sexuální abstinenci.


Ginkgo Biloba

Uvolňuje psychické i fyzické napětí, které je někdy s mužskou sexuální touhou spojeno.


Muira puama

Domorodí obyvatelé Jižní Ameriky používají muiru puamu (extrakt z kůry kořenů) k léčbě impotence, vyčerpání, neuromuskulárních problémů a revmatismu.


Ricinový olej

Tento esenciální olej podporuje rozšiřování krevních cév. To má za následek lepší oběh krve v těle a nakonec i snížení krevního tlaku.


Zázvor

Při vnější aplikaci působí díky své kořeněné vůni jako afrodiziakum, a násobí tak rozkoš vašeho partnera či partnerky. Zázvor, kromě své vůně stimulující smysly, navozuje slastný pocit i tím, že podporuje průtok krve do pohlavních orgánů.


Linalool

Je prokázáno, že mnoho hmyzích druhů vylučuje tento "nenasycený alkohol produkovaný hmyzím organismem“, a to za účelem zvýšení reakce jejich tykadel při sexuální aktivitě.


Extrakt z černého pepře

Kajenský pepř obsahuje sexuálně dráždivou složku, a proto je velmi stimulující a urychluje krevní oběh. Výrazně posiluje libido.


Mentol

Esenciální olej máty peprné je osvěžující a má vzpružující účinek. Je o něm známo především to, že uklidňuje a povzbuzuje zároveň. Jeho vůně je mentolová a osvěžující, chuť má lehce nasládlou a svíravou. Ta je při sexuální aktivitě ideální.


Limonén

V kosmetickém průmyslu se používá pro svou vůni. Existuje ve dvou různých formách: - d-limonen se nachází v mnoha rostlinách, ovoci a zelenině. Také ho nalezneme ve slupce citrusových plodů, okurek, celeru nebo v některých esenciálních olejích. Ideální doplněk k jakékoli sexuální aktivitě.


Geraniol a citral

Působí jako přírodní feromony, a tak akcentují vůně a vyvolávají sexuální touhu u vašeho partnera či partnerky.


Arginin Hcl

L-arginin umožnuje v těle tvorbu oxidu dusnatého (NO). Krevní cévy se uvolní a krev může proniknout do penisu a naplnit erektilní tkáň krví. Aby si muž tuto erekci udržel, naplněná erektilní tkáň tlačí na žíly penisu a zabraňuje návratu krve do penisu. Penilní tepny, které z argininu vyrábějí oxid dusnatý, musí v té chvíli vytvářet více dusíku, aby si erekci udržely.


NENECHTE SE OKLAMAT!

Nenechte se napálit od společností, které prodávají pilulky na rostlinné bázi a slibují, že se váš penis zvětší 3x, 4x, nebo dokonce 5x. Je dobré vědět, že maximálně 5 % obsahu těchto pilulek má nějaký účinek, zbylých 95 % je neutralizováno a vyloučeno vaším trávícím systémem. Když na své přirození nastříkáte sprej Maxrex nebo ho použijete na pohlaví své partnerky, okamžitě začne působit 100 % aktivních složek, díky kterým dosáhnete neuvěřitelné erekce.

Tisíce věrných zákazníků

Muž, žena, mladý pár, starší pár… přečtěte si, co byste nám mohli také psát:

Je mi 73 let a mohu se milovat i 3krát denně, pokud mám chuť. Ano, váš sprej je opravdu výjimečný. Díky němu mohu dosáhnout prakticky okamžitě tvrdé a trvalé erekce. Moje žena mi řekla, že jsem lepší milenec, než když mi bylo 30 let !!! “ Raymond J. 73 let


Celý svůj život jsem měl mizernou erekci, což trápilo mě i moji ženu. Navíc jsem trpěl i předčasnou ejakulací a každé milování skončilo velmi rychle. Ale to už je minulost. Díky Maxrexu prožíváme sexuální život, jaký bychom si nikdy ani nedokázali představit. Maxrex používáme oba dva, abychom náš sexuální prožitek ještě znásobili." Béatrice a Alain T. 55 let


Musím přiznat, že mě poněkud naštvalo, když mi moje žena ukázala sprej, který právě koupila. Je pravda, že už jsem neměl tvrdou erekci jako dřív a navíc trvala jen několik sekund. Náš sexuální život se změnil a milujeme se teď častěji a mnohem intenzivněji. Maxrex nám pomohl odbourat zábrany a změnil náš sexuální život." Chantal a René B.


"Měl jsem obavy a myslel jsem si, že nejsem dostatečně výkonný v posteli! I když mě mé partnerky ujišťovaly, že "jsem byl dobrý", ale nebyl jsem si jistý, zdali nehrajou přede mnou jen komedii. Sám jsem si říkal, jak se to asi dotyčné mohlo líbit. Ale od doby, kdy pravidelně užívám Maxrex je můj penis v erekci tak pevný a řekl bych i větší, že jim většinou bez obav přivodím rozkoš."


"Jsou to téměř 3 roky, co jsem začal užívat před sexem jiný produkt, který však později měl nepříjemné účinky. Bolesti hlavy, migrény, nevolnost a někdy i závratě. Díky Maxrexu jsem konečně našel šetrnější a účinné řešení na moje problémy s erekcí."


"Maxrex jsem jen tak vyzkoušel po problémech v sexu a on opravdu funguje. Kdybych to nezkusil tak bych nikdy nevěřil a teď to dost výrazně vylepšilo můj život v sexu jen díky Maxrexu. Můžu vřele doporučit, zkuste to a je po starostech a mindrácích."


"Je to opravdu zázračný sprej. Já i partnerka používáme vždy. Penis je daleko tvrdší a sex si užíváme oba daleko intenzivněji než kdy před tím. Je to výborný přípravek, který doporučuju."


"Erekce se mi po použití Maxrexu okamžitě zlepšila. Mohu si nyní užívat každý den a nemá to žádné vedlejší účinky, jako když jsem před tím používal tabletky. Přítelkyně mi říkala, že po použití Maxrexu vypadá můj penis i větší, takže jsem 100% spokojený. Je to parádní vynález!"

Drainastim Drainastim
Drainastim

Vyloučení odpovědnosti
Předmětné výrobky se neprodávají za účelem diagnostiky, prevence nebo léčby patologií. Pokud máte nějakou nemoc, navštivte svého lékaře. Doporučení: Těhotné a kojící ženy, děti do 12 let a osoby s medikamentózní léčbou by obecně neměly používat výživové doplňky, pokud to jejich lékař nedoporučí. V případě jakýchkoli zdravotních problémů vás žádáme, abyste se poradili s odborným zdravotnickým pracovníkem například v následujících případech: Chcete změnit léčbu, kterou aktuálně používáte, chcete pozastavit léčbu, kterou aktuálně používáte, chcete zahájit novou léčbu.

www.maxrex.cz
✉ Email: [email protected]
World CZ s.r.o
Drtinova 1109/12 150 00 Praha 5
✆ Tel: +420 257 221 258
Po - Pá: 10:00 - 16:00